גריל חוויה או גריל פינוק

התשובה לשאלה, גריל גז או גריל פחמים? תלויה לחלוטין בסוג האדם אותו אתה שואל, סוג השימוש והתכיפות. אם גריל פחמים מייצג ישראליות, נפנופים וזמן איכות עם החבר'ה, אזי, גריל גז מייצג אג'נדה אלגנטית יותר שמשויכת לאנשים אוהבי נוחות וסגנון, בלי מאמץ ובלי לכלוך. שני סוגי הגרילים נפוצים, והלקוח הוא זה שקובע את הסגנון שמתאים לו ביותר, וכמובן שלהפעלת מנגל פחמים דרושה גם מיומנות כדי להשיג תוצאה ראויה של בשר עשוי היטב.

מנגל ישראלי

גריל פחמים, או בשפתו העממית- מנגל מאז ומתמיד היה סמל סטטוס ישראלי, ונחשב לבילוי עיקרי בחג העצמאות. עם השנים תופעה זו הפכה לאורח חיים שגרתי ומהנה שמספק ארוחות על האש בחצר הבית או אפילו במרפסת. לא מספיק להיות ישראלי כדי להשתמש בגריל פחמים, כי נדרשת כאן מיומנות שבאה לידי ביטוי, החל מהדלקת האש ופיזור חום הגחלים באופן אחיד, פיקוח וצליית הבשר עד לקבלת תוצאה איכותית וראויה למאכל.

איכות חיים

גריל גז הוא החלופה הקלאסית והאלגנטית של גריל הפחמים. האדם שניצב מעל לגריל זה, הוא כזה שמעדיף נוחות, פרקטיות וניקיון בדרך לצלחת שלו. גריל גז הוא קל לשימוש ואינו מלכלך, אינו דורש השגחה מיוחדת ומביא את הבשר מהר יותר אל הצלחת . בשנים האחרונות ניתן למצוא אותו בהרבה חצרות ושוק הגרילים מכיל מינים רבים ומשוכללים, של יצרנים מכל העולם ובטווח מחירים גדול. בשל ההפעלה הפשוטה והנקייה שלו הוא פופולארי יותר בקרב אוהבי הבשר הצלוי על האש.

איך אתה אוהב את הגריל שלך?

זו עובדה מוכחת, הישראלי אוהב את הבשר שלו על האש. האם על גריל גז או גריל פחמים? אם אתה ישראלי שאוהב לפנק את החברה והמשפחה, אחד שצבר ניסיון ומיומן בנפנופים, שאוהב לעמוד הרבה, לשאוף עשן ולהגיש לכולם עד הפה, בשר איכותי ועשוי היטב- אתה טיפוס של גריל פחמים. אבל, אם אתה אוהב ניקיון, פינוק, תוצאות מהירות, מרבה לאכול בשרים עשויים על האש, לא אוהב להתאמץ וחובב טכנולוגיה מתקדמת- אתה לחלוטין הטיפוס של גריל גז. בחירת גריל, היא החלטה שתלויה בהתאמה למבנה אישיותך ואורח חייך.