ההיסטוריה של WEBER

תחילתה של תרבות הברביקיו העולמית

היסטוריה וובר
חברת וובר נוסדה באילינוי, ארה"ב ואנו גאים על כך מאוד.
על אף תהפוכות הזמן, אנו עדיין מעצבים ומהנדסים את כל הגרילים שלנו עד היום בארה"ב. ובלב כל גריל וובר טמונים שורשים עמוקים בייצור האמריקני ובתשוקה של אנשים חרוצים שהפכו אותנו לחברה שאנחנו היום.
 
 
נולד בשיקגו, אהוב סביב העולם:
בשנת 1952, אוהב הברביקיו האגדי ג'ורג' סטיבן שינה את עולם הגרילים לנצח. כשהמציא את הוובר Kettle המקורי, אותו ייצר לראשונה ממצוף מתכת מפוצל, ג'ורג' מעולם לא יכול היה לצפות שבית המלאכה בחצר האחורית הצנועה שלו בפרברי שיקגו ישפר את עולם הגרילים לאנשים בכל קצוות תבל.
 
 
אודות Weber העולמיתחדשנות המונעת על ידי תעשייה הMIDWEST.
עד עצם היום הזה אנו גאים בכך שמוצרינו הם חלק מייצור אמריקאי. במהלך העשורים האחרונים, פרצנו דרך בחדשנות כדי לתת לגרילים חדשות, לאתגר את גבולות היכולת, להפוך את הטוב ביותר למצויין – כדוגמת גרילי הגז מסדרת ג'נסיס ששינו את פני עולם צליית הגז, או סדרת SmokeFire החדשה, גריל הפלט – הקובע סטנדרטים חדשים בעולם המעשנות. כל השראה, עיצוב ומוצר חדשים מתחילים כאן, בביתנו באילינוי.
 
 
מיוצר באופן מקומי עם דאגה ואיכפתות תוך שימוש בטכנולוגיה וביכולות של ארה"ב.
כיום, אנו נשארים נאמנים לשורשי ה Midwestern שלנו על ידי כך שאנו ממשיכים בייצור גרילים בהנטלי, אילינוי, תוך שימוש רק במיטב הרכיבים בארה"ב ובמרכיבים הטובים בעולם.
כל הגרילים שלנו בנויים ומתוכננים על ידי צוות המטה שיקגו, וכל יום מגוון הגרילים הרחב שלנו מתגלגל בין משרדי החברה וקווי הייצור במפעל שלנו בהנטלי, אילינוי. דבר זה מאפשר להבטיח שהגרילים שלנו יהיו בנויים עם העמידות, הביצוע והאיכות שחשובים לגרילים הטובים בעולם. וחשוב מכך, זה מאפשר לנו לתמוך בקהילה המקומית שלנו על ידי שמירת משרות כאן באילינוי – שם הכל התחיל.